- Você está aqui:Início>idaaJimnastik>canlı skorlarını,Kanada (Bayanlar) futbol takımı - Süper Lig'de haftanın programı
【idaaBowling】TFF'den Erokspor ve Amed Sportif'e tebrik
2024-05-08 11:21Canli iddaa Maç,Televizyon dizileri ve en son haberlerFutbol TFF'den Erokspor ve Amed Sport
【fikirSprint】Juventus Milik ile turladı
2024-05-08 11:17canlı skorlarını,Krzysztof Piatek HaberleriFutbol Juventus Milik ile turladı23 N
【idaaHeptatlon】Fenerbahçe Beko, Monaco deplasmanında
2024-05-08 11:09Canli iddaa Maç,ı kadrosuna kattığını aBasketbol Fenerbahçe Beko, Monaco dep
【idaaaDalışPlatformu】Kocaelispor'da Mustafa Gürsel'den hakem eleştirisi! 'Oyunun ağırlığını kaldıramadı'
2024-05-08 10:34Canlı skorlar,Turnuva listesi EstonyaTrendyol 1. Lig’in 31. haftasında Kocaelispor, deplasmanda karşılaştığı Ümraniyespor’a 1-0 mağlup ol
canlı skorlarını,Kanada (Bayanlar) futbol takımı - Süper Lig'de haftanın programı
canlı skorlarını,Kanada (Bayanlar) futbol takımı - Süper Lig'de haftanın programıFutbol
Süper Lig'de haftanın programı
14 Mart 2024 Perşembe 09:54 - Son Güncelleme 14 Mart 2024 Perşembe 09:55 | Kaynak : AATrendyol Süper Lig'de heyecan,üperLigdehaftanınprogramıcanlı skorlarını,Kanada (Bayanlar) futbol takımı 30. hafta karşılaşmalarıyla devam edecek.
Ligde yarın Siltaş Yapı Pendikspor, İstanbulspor'la karşı karşıya gelecek. Pendik Stadı'nda oynanacak mücadele, saat 20.30'da başlayacak.
Yarın oynanacak diğer karşılaşmada ise saat 20.30'da VavaCars Fatih Karagümrük, TÜMOSAN Konyaspor'u Atatürk Olimpiyat Stadı'nda ağırlayacak.
Haftanın öne çıkan mücadelesinde 17 Mart Pazar günü Trabzonspor, Fenerbahçe'yi konuk edecek.
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Süper Lig'de haftanın programı şu şekilde:
15 Mart Cuma:
20.30 Siltaş Yapı Pendikspor-İstanbulspor (Pendik)
20.30 VavaCars Fatih Karagümrük-TÜMOSAN Konyaspor (Atatürk Olimpiyat)
16 Mart Cumartesi:
13.30 Corendon Alanyaspor-Mondihome Kayserispor (Alanya Oba)
16.00 MKE Ankaragücü-RAMS Başakşehir (Eryaman)
20.30 Beşiktaş-Bitexen Antalyaspor (Tüpraş)
20.30 Yukatel Adana Demirspor-EMS Yapı Sivasspor (Yeni Adana)
17 Mart Pazar:
13.30 Çaykur Rizespor-Gaziantep FK (Çaykur Didi)
16.00 Kasımpaşa-Galatasaray (Recep Tayyip Erdoğan)
16.00 Atakaş Hatayspor-Yılport Samsunspor (Mersin)
20.30 Trabzonspor-Fenerbahçe (Papara Park)
canlı skorlarını,Oryantiring Hakem Kursu
canlı skorlarını,Oryantiring Hakemlik Kursu
canlı skorlarını,Osnabrück